Okuniewska 115, Halinów
zsm.niepubliczna.muzyczna@gmail.com

O szkole

NIEPUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I i II  STOPNIA w Halinowie powstała z pasji do muzyki i chęci nauki dzieci i młodzieży.

1 września 2017 roku rozpoczęliśmy naszą działalność dydaktyczną.

Szkoła zatrudnia wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem zawodowym dzięki czemu nasi uczniowie koncertują na terenie całej Polski oraz zdobywają nagrody i wyróżnienia na konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich.

Współpracujemy z kilkoma państwowymi i prywatnymi szkołami muzycznymi na terenie całej Polski, a nasi uczniowie są chętnie zapraszani do udziału w występach organizowanych przez te szkoły.

Od stycznia 2019 r. we współpracy z GOK w Halinowie organizowane są comiesięczne koncerty z cyklu ,, Wieczór Młodych Muzyków ”. Występują na nich uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz zaproszeni goście.

Koncerty te są wspaniałym wydarzeniem,  brawom nie ma końca.

Ciągle się rozwijamy czego dowodem jest nowy wpis do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych dla NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ II. 10 sierpnia 2020 r.

Możliwość kontynuacji kształcenia w II stopniu  jest najwspanialszym wyzwaniem dla naszych nauczycieli. Dołożą oni wszelkich starań, aby każdy uczeń mógł realizować swoje pasje oraz rozwijać talenty i kontynuować  edukację na studiach wyższych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozwijania talentów dzieci i młodzież z Halinowa i okolic.

Kadra Pedagogiczna obecnie kształci uczniów w klasie:

1. fortepianu,

2. skrzypiec,

3. wiolonczeli,

4. harfy,

5. gitary,

6. flet.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY  DO  ŚLEDZENIA  FACEBOOKA  NASZEJ SZKOŁY I i II STOPNIA.